Agroturystyka

 

 Serdecznie zapraszamy Państwa do miejscowości Zambrzyniec koło Łochowa.  Znajdujemy się w odległości 70 km od Warszawy,   25  km od Węgrowa

Agroturystyka

baner_2.5x1,5_agroturystyka

Zambrzyniec to malownicza wieś w Gminie Łochów. Nasz dom położony jest w cichej i spokojnej okolicy, wśród lasów, w otulinie Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego,  w bliskiej odległości rzeki Liwiec. „Mazowiecka Białowieża” –  urocze i fascynujące swym pięknem tereny rezerwatów Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego w naszej okolicy,  często są określane tym mianem przez  odwiedzających nas turystówWymarzony pobyt dla tych którzy cenią wiejskie krajobrazy, kontakt z przyrodą i wypoczynek. W Gospodarstwie Agroturystycznym „U Sławka” od kilku lat turyści indywidualni oraz grupy dzieci i młodzieży przebywającej w okolicy na koloniach i półkoloniach korzystają z oferty turystycznej. Wycieczki rowerowe  do najpiękniejszych zakątków Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego, nazywanego w tej okolicy „Mazowiecką Białowieżą” robią miłe wrażenie na zwiedzających. Naturalne walory przyrody zachwycają przybywających tu Gości, pozwalają odprężyć się i zapomnieć o trudach dnia codziennego. Zwiedzanie Muzeum Sztuki Ludowej, utworzonego na terenie naszego Gospodarstwa oraz spływy kajakowe Liwcem są  trwałymi  i atrakcyjnymi punktami w naszej ofercie.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy wygodne pokoje  2, 3 i 4 osobowe z TVP,  dostęp do Internetu, ogólnodostępna kuchnia samoobsługowa, ogólnodostępna łazienka. (Możliwość całodziennego  wyżywienia) Na ogrodzonym zielonym terenie parking strzeżony, miejsce do grillowania, plac zabaw dla dzieci, meble ogrodowe, wypożyczalnia kajaków, rowerów turystycznych, riksze,  boisko sportowe, tor młodego komandosa, kręgielnia i inne.

Propozycja dla Tych, którzy potrzebują zastrzyku dobrej energii to:   wycieczki z przewodnikiem, (usługa przewozowa busem) , spływy kajakowe, rajdy rowerowe, gra w mini golfa.

           Atrakcje turystyczne w okolicy to: lustro Twardowskiego w Węgrowie,  zamek Książąt Mazowieckich w Liwie, Pałac Radziwiłłów w Starej Wsi,  Barokowy Dwór w Paplinie, Pałac Zamojskich w Łochowie, jedyne w Europie Muzeum Gwizdka w Gwizdałach.

Namioty  na polu biwakowym

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Organizujemy spływy kajakowe Liwcem

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Spływy kajakowe Liwcem są  hitem tegorocznego sezonu turystycznego. Nie przegapcie takiej okazji, pływajcie z nami.

1 Tobiasz

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Organizujemy imprezy okolicznościowe

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Organizujemy wycieczki w najbliższej okolicy.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

NPK

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

agroturystyka zambrzyniec